Roland ECO-UV tindid – keskkonnasõbralikkus ja kvaliteet seinaprintimisel. Seinaprintimise valdkonnas on tintide kvaliteet olulise tähtsusega. Kasutame seinaprinterites Nazdar 270 ja Roland ECO-UV tinti. Selles postituses vaatame lähemalt Rolandi ECO-UV tindi omadusi, sealhulgas uut EUV5 tinti, ja selgitame lühidalt, kuidas UV tint töötab.

Roland ECO-UV tindi omadused:
Rolandi ECO-UV tint, mida ka meie kasutame, on välja töötatud spetsiaalselt VersaUV printerite jaoks, pakkudes erakordset trükikvaliteeti igal kiirusel. Tindi kõrge värvitihedus ja lai värvigamma kindlustavad silmapaistvad trükised.

Uus Roland EUV5 Tint
Värskeim lisandus Rolandi tindivalikusse on EUV5 tint, mis on saadaval VersaUV LEC2 Printer/Cutterite (välja arvatud LEC2-300 mudel) ja LEC2 S-seeria lameda voodiga printerites.

Keskkonnasõbralikkus ja sertifikaat:
Meie kasutatavad ECO-UV tindid, sealhulgas EUV5, on GREENGUARD Gold UL2818 sertifikaadiga, mis tõendab, et need vastavad kõrgetele siseõhu kvaliteedi standarditele, vähendades lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) emissiooni. Lisaks vastavad need EN-71/3:2019 ohutusstandarditele, mis puudutavad teatud elementide migratsiooni mänguasjades.

UV Tindi Tööpõhimõte
UV tint, mida meie ettevõte kasutab, erineb tavalistest tintidest oma kuivamisprotsessi poolest. Kui tavalised tindid kuivavad aurustumise teel või imendudes aluspinda, siis UV tindid “kivistuvad” ehk kuivavad peaaegu hetkega UV-valguse toimel. See saavutatakse fotokeemilise protsessi abil. Kiire kuivamisprotsess toob kaasa mitmeid eeliseid, sealhulgas trükiste kohest kasutusvalmidust, kõrget kvaliteeti, vastupidavust ja mitmekülgsust.

Rolandi ECO-UV tindid, eriti EUV5, on näide sellest, kuidas tehnoloogia ja keskkonnateadlikkus saavad koos töötada, et pakkuda kvaliteetseid ja jätkusuutlikke trükkimislahendusi. UV tintide, sealhulgas EUV5 kasutamine seinaprintimises ühendab kvaliteedi, vastupidavuse ja keskkonnaalased eelised, vastates tänapäeva nõudmistele tõhusate, mitmekülgsete ja keskkonnasõbralike printimislahenduste järele.

Tekkis idee? Küsimus?

Tekkis idee, koostöö mõte, vajad lisainfi või täpset hinna arvutust.