Freepik.com on üks paljudest pildipankadest, millest leiab erinevaid valmis elemente disaini loomisel, mis kiirendab protsessi, aga ka kohe valmis lahendusi.

Keskkond on tasuline, kuid kui pildi prindime meie seinaprinteriga seinale, siis on sulle Freepik failid tasuta.

“Vanaisa, mis see on?”
Freepik on justkui digitaalne aarete saar, kus iga disainer, turundaja ja loomehing leiab endale midagi vajalikku. Olgu sul vaja pilte, vektorgraafikat või PSD-faile, Freepik pakub neid kõiki ja veel rohkemgi. See platvorm on muutunud asendamatuks abiliseks paljudele, kes soovivad oma projekte visuaalselt rikastada kiirelt.

Freepikust leiab laia valiku erinevaid visuaale. Ükskõik, mis on sinu projekti eesmärk või stiil, Freepikul on midagi, mis sobib su plaanidega.

Kõige paremini sobib Freepik, kui vajad midagi kas koju või mõnda üksikut elementi, Kui on avaja kujundnada terve kontor, kasutada firmastiili või soovid täiesti ainulaadset lahendust, kaasame seda looma ikka spetsialisti.

Freepik nutikas pildiotsing
Kas oled kunagi tundnud frustratsiooni, kui pead interneti avarustest või suurtest pildipankadest täpselt õiget pilti otsima? Freepik teeb selle protsessi palju lihtsamaks. Nende pildiotsingu funktsioon võimaldab üles laadida näidispildi ja leiab sulle hetkega hulganisti sarnaseid visuaale. See säästab aega ja närve, aidates leida just õige pildi ilma suurema vaevata.  Nägid Instas või Pinterestis, tee screenshot, lae üles ja mõne hetkega pakub pildipank sarnaseid lahendusi suurel hulgal!

Vaata mida meie oleme Freepikist välja valinud seintele printimiseks.

Tasuta või tasuline?
Hea uudis kõigile Difograafi klientidele – kõik Freepiki pildid on teile tasuta! See tähendab, et saate oma seina kaunistada, ilma et peaksite muretsema lisakulu pärast.  Vali pilt välja ja sada link meile, meie tegutseme edasi.

Kokkuvõttes on Freepik hea allikas, mis toetab sinu loovaid ettevõtmisi, pakkudes lõputut inspiratsiooni ja kvaliteetseid materjale. Difograafiga koostöö teeb selle veelgi magusamaks, kinkides klientidele juurdepääsu tasuta visuaalidele. See võimaldab tuua sinu ruumidesse ainulaadset ilu ja iseloomu, ilma et peaksite muretsema täiendavate kulutuste pärast. Oluline on siiski meeles pidada, et digitaalse sisu kasutamisel tuleb alati austada autoriõigusi ja järgida platvormi reegleid.

Vaata järgi: www.freepik.com

Konkurendid
Kuigi Freepik on fantastiline keskkond, on ka teisi ägedaid ja suuri platvorme, nagu Shutterstock, Adobe Stock ja Unsplash, mis pakuvad samuti kvaliteetseid pilte ja disainielemente seinakunsti projektide jaoks. Kui leiad sobiva pildi mõnest neist, anna ka teada, on keerukam, kuid saame ka selle sinu seinale printida.

Tekkis idee? Küsimus?

Tekkis idee, koostöö mõte, vajad lisainfi või täpset hinna arvutust.