Trükk otse seinatele lasteaedades ja koolimajades.

Sel suvel koolidele ja lasteaedadele: 50% printimist tasuta!

Suvi on remonditööde aeg ja ajal kui haridusasutustes on vähem liikumist, on õige aeg lisada seintele seinamaalinguid.

Kuidas lihtsalt ja kiirelt muuta kooli või lasteaia ruumid inspireerivamaks ja põnevaks?
Prindime pildid seinale seinaprinteriga!

Meie suve eripakkumine annab koolidele ja lasteaedadele – 50% rohkem trükipinda. Kui tellite vähemalt 3 m² seinaprintimist, saate lisaks 1,5 m² tasuta. Kokku saate 4,5 m² trükipinda sama hinna eest! Pakkumine kehtib kuni 15.08.2024.

Ideid seinaprintimiseks lasteaedadesse

Lasteaedade jaoks on seinaprintimine suurepärane viis muuta ruumid rõõmsaks ja põnevamaks. Siin on mõned ideed:

  • Rõõmsad loomapildid: Loomapildid on alati laste lemmikud. Kujutage ette seinu, kus on karu ja jänesed loomulikus keskkonnas või lõbusal joonistusel koos tegutsemas.
  • Looduspildid: metsad, veekogud või lilled aitavad lastel õppida ja nautida erinevaid keskkondi ja loodusnähtusi. Need pildid toovad looduse lastele lähemale ja rikastavad nende igapäevaelu.
  • Muinasjutud: klassikalised muinasjutud loovad maagilise maailma, mis stimuleerib laste kujutlusvõimet ja pakub lõputult jutustamisvõimalusi.
  • Värviraamat seinal: Prindime seintele mustvalged pildid, mida lapsed saavad ise värvida. See pakub lõbusat ja loovat tegevust ning muudab ruumid ainulaadseks ja eriliseks.

Seintele prinditud piltide eelised väikelastele

Prinditud pildid on hea lahendus väikelastele, kuna need on vastupidavad ja ohutud. Puudub kleebis, paber ja paks värvikiht. Seintele trükitud pilte ei saa seinalt maha kraapida, need ei kooru, mis tähendab, et lapsed ei saa neid kogemata maha kraapida ega suhu pista.

Ideid seinaprintimiseks koolidesse

Koolides saab seinaprintimist kasutada hariduslikel ja motiveerivatel eesmärkidel. Siin on mõned ideed, mis sobivad hästi kooli keskkonda:

  • Kaardid: geograafilised, ajaloolised ja maailmakaardid aitavad õpilastel mõista maailma ja kinnistada õpitud ajalugu. Need kaardid võivad olla klassiruumides, koridorides või kooli fuajees.
  • Ajaloo ajajooned: ajaloosündmuste ajajooned aitavad visualiseerida ajaloo kulgu ja olulisi sündmusi. Need on suurepärased õppevahendid ajaloo klassiruumides ja koridorides. Või esitleda kooli enda ajalugu ajajoonel!?
  • Kuulsate isikute portreed: inspireerivad ja harivad portreed kuulsatest kirjanikest, teadlastest ja teistest olulistest isikutest võivad motiveerida õpilasi ja lisada klassiruumidesse ja igavatesse koridoridesse stiili.
  • Tsitaadid: motiveerivad tsitaadid tuntud inimestelt ergutavad õpilasi mõtlema ja tegutsema. Need pildid võivad olla klassides, koridorides ja raamatukogus.
  • Päikesesüsteem: päikesesüsteemi kujutamine aitab õpilastel paremini mõista astronoomiat ja meie universumit. Need pildid sobivad hästi aineklassidesse ja ka kasvõi koridoridesse.
  • Kooli reeglid ja ajakavad: reeglid, motiveerivad sõnumid ja muud olulised materjalid, mis teevad koolipäeva sujuvamaks ja meeldivamaks, võivad olla trükitud ja paigutatud nähtavatesse kohtadesse.
Prinditud seinamaaling koolimajas. “Midagi pole võimatu …” A.H. Tammsaare

Kuidas pildid saada kooli seinale?

Vali välja soovitud seinapind ja kujundus, mis sobib kõige paremini teie kooli või lasteaia ruumiga. Võta meiega ühendust.

Spets lahendused. Kui sul on erilisi soove või ideid, oleme valmis neid ellu viima. Aitame leida kunstniku või disaineri, kes loob spetsiaalse kujunduse.

Suve eripakkumine haridusasutustele on suurepärane võimalus muuta koolid ja lasteaiad visuaalselt atraktiivsemaks ja harivamaks. Telli vähemalt 3 m² seinaprintimist ja saad 1,5 m² lisaks. Kokku saad 4,5 m² trükipinda sama hinna eest! Pakkumine kehtib kuni 15.08.2024, seega kiirusta ja kasuta võimalust! Võta ühendust!

Tekkis idee? Küsimus?

Tekkis idee, koostöö mõte, vajad lisainfi või täpset hinna arvutust.