Print krohvitud seina pinnale

Seinaprinteri võimalused erinevatele pindale printimisel

Difograaf on kasutab Eestis esimesena uut UV printeri tehnoloogiat vertikaalselt otse seinale printimisel. Spary printereid on meil juba aastaid kasutatud ja ka väga suuri, kuid seinaprinteri ja spray printeri prinditud pildid on väga erinevad. Mõneti sarnased, kuid siiski erinevad.

Seinaprinter prindib kordades detailsemad pildid.  Uus, UV tindi ja vertikaalselt töötav, seinaprinter võimaldab otse seintele trükkida pilte ja kujundusi erakordse kvaliteediga ning väga erinevatele materjalidele.

Eriliseks teeb selle masina see, et printeripea ei puutu seinaga kokku, mis tähendab, et saame töötada erinevate seina materjalidega – alates siledast kipsplaadist seinast kuni telliskivide, puidu, krohvi ja plasti ning klaasini.

Meie seinaprinteril on 300 dpi punktitihedus, mis lubab seintele kanda väga selgeid kujundeid, mustreid ja fotosid, sõltumata pinnast. 

Siin mõned pildinäited erinevatest materjalidest kuhu seinaprinter saab printida. Mitmed materjalid, nagu reljeefne seinaplaat, tellistest sein ei võimalda sinna kleepida kujundusi, aga otse seinale printimist ei sega.

Uus tehnoloogia avab põnevaid võimalusi ruumide isikupärastamiseks. Nüüd on võimalik pakkuda spetsiaalselt teie ruumi jaoks loodud fotode, freskode, kunstitööde ja graafika kiiret seinale kandmist. Vaata ideede lehelt seinapildi ideid suuremalt! 

Tekkis idee? Küsimus?

Tekkis idee, koostöö mõte, vajad lisainfi või täpset hinna arvutust.