Seinaprintimine on praktiline alternatiiv traditsioonilisele raamitud pildile

Kui pildiraam segab, saab pildi printida otse seinale

Otse seinale printimine on uus ja äge võimalus, kuid paljudel juhtudel on see ka ainuke praktiline lahendus. On olukordi, kus traditsioonilise raamiga pildi paigaldamine seinale pole võimalik või praktiline. 

Sellistel juhtudel on suurepäraseks alternatiiviks just otse seinale printimine. Seinaprinteri abil saab luua silmapaistvaid seinapilte ja disaine, mis sobivad ideaalselt piirangutega ruumide kujundamiseks.

Üks levinumaid probleeme on seinad, kuhu liigub peale lükanduks või teisaldatav vahesein. Sellisel juhul ei ole raamiga pildi paigaldamine lihtsalt teostatav. Seinaprintimine võimaldab aga kanda kujundusi otse seinale, ilma et peaks muretsema liikuvate elementide pärast ja nö sein ei lähe paksemaks.

Samuti on otse seinale printimine suurepärane lahendus büroo ruumides, kus kasutatakse dataprojektorit. Seinaprint ei sega projektori ekraani langemist, tagades et ekraani saab laest alla tõmmata endiselt mugavalt ja ilma takistusteta.

Kitsastes koridorides, kus inimesed on sunnitud liikuma seinte lähedal, võib raamiga piltide kasutamine olla ebapraktiline. Seinamaaling või seinapilt aga loob ka koridorides atmosfääri, ilma et see takistaks liikumist või tekiks olukordi, kus keegi satub kogemata vastu pildiraami.

Avalikes ruumides, näiteks koolides või valveta aladel, on seinaprint aga eriti praktiline. Otse seinale prinditud kujundused on vastupidavamad ja vähem altid kahjustustele võrreldes traditsiooniliste raamis piltidega. Samuti ei saa kurikaelad prinditud seinapilti ”pihta panna”.

Lisaks on veel mitmeid kohti, kus seinaprint on asjakohasem kui riputatav pilt. Näiteks treppide vahekorrustel, kus raamid võivad takistada liikumist, või niisketes ruumides nagu vannitoad ja spaad, kus traditsioonilistest materjalidest raamiga pildid ei pruugi hästi vastu pidada.

Kokkuvõttes on seinaprintimine suurepärane viis luua kauneid ja praktilisi kujundusi ruumides, kus traditsioonilised raamiga pildid ei ole parim valik. Olgu selleks siis liikuvate seinte, dataprojektori ekraani, kitsaste koridoride või avalike ruumide tõttu – seinaprindid pakuvad mitmekülgset ja vastupidavat alternatiivi. Vaata seinaprindi ideid.

Tekkis idee? Küsimus?

Tekkis idee, koostöö mõte, vajad lisainfi või täpset hinna arvutust.