print kontori seina pinnale

Disainid seinale ilma kileta – otse seinale printimine on keskkonnasõbralik 

Difograafi kasutatav seinaprintimise tehnoloogia põhineb uudsel vertikaalsel UV prindi meetodil. See võimaldab printida keskonnasõbralikult otse erinevatele seina pindadele, ilma lisamaterjalideta. Lisa materjale ole vaja printides kipsseintele, betoonile, puidule ja isegi klaasile. 

Keskkonnasõbralikkus esiplaanil

Erinevalt traditsioonilistest seinakattemeetoditest, nagu tapeedid või kleebised, ei tekita Difograafi seinaprintide protsess praktiliselt üldse jäätmeid. Tint prinditakse otse seinale, mis tähendab, et pole vaja kasutada lisakile või -materjalide. See vähendab oluliselt keskkonna jalajälge ja muudab seinaprintimise jätkusuutlikuks valikuks keskkonnateadlikele klientidele.

Ressursisäästlik protsess

Difograafi seinaprint on ressursisäästlik:

  • Keskmisel kulub vaid 2-4 ml UV-tinti ühe ruutmeetri kohta.
  • Puudub vajadus lahtise värvi järele, seega pole vaja kasutada teipe, kattematerjale ega muid ühekordseid vahendeid.
  • Protsess on kiire ja efektiivne – keskmise suurusega seinaprint valmib vaid mõne tunniga.

Pikaajaline keskkonnasäästlikkus

Difograafi seinaprindid on loodud kestma. Vastupidav UV-tint tagab, et kujundused püsivad aastateks, vähendades vajadust sagedaseks renoveerimiseks või üle värvimiseks. See omakorda vähendab pikaajalist ressursikasutust ja jäätmeteket. 

Seina loomulike omaduste säilitamine

Erinevalt plastikkiledest või muudest mittehingavatest seinakatetest, mis võivad takistada seina loomulikku “hingamist”, säilitab Difograafi otse seinale printimise meetod suures osas seina tavapärased omadused. Kuna UV-tint kantakse õhukese kihina otse seinapinnale, ning ainult kohtadesse kus on pilt, jääb seina poorstruktuur suuresti avatuks. See tähendab, et sein säilitab oma võime reguleerida niiskust ja temperatuuri ruumis, mis on oluline vanemetes hoonetes. Samuti ei muutu oluliselt seina akustilised omadused ega tekstuur. Seega pakub UV prindi meetod mitte ainult visuaalselt atraktiivset, vaid ka funktsionaalset ja tervislikku lahendust suurtel seina pindafel, säilitades seina loomuliku “hingamise” ja muud olulised omadused.

Taaskasutus 

Difograaf on pühendunud jäätmete vähendamisele kogu oma tegevuses. Kasutame taaskasutatavaid tindimahuteid. Oleme ise taastuvenergia tootjad ning optimeerime oma logistikat, et vähendada transpordiga seotud süsinikujalajälge.

Difograafi seintele printimise teenus on rohkem kui lihtsalt dekoratsioon või seinapilt – see on väike samm jätkusuutlikuma tuleviku poole sisekujunduses. Meie lähenemine ühendab praktilisuse ja keskkonnasäästlikkuse, pakkudes klientidele võimalust luua kauneid ruume minimaalse keskkonnamõjuga.

Ideid ja inspiratsiooni keskkonnasõbralikuks seinapildiks leiad ideede lehelt.

Tekkis idee? Küsimus?

Tekkis idee, koostöö mõte, vajad lisainfi või täpset hinna arvutust.